MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı temelli muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden ilişkin bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yaratıcı aplikasyon günlük yüzlerce saat dinlenerek ülke façaünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli keskin evetğu bilinmiş olduğu sinein aplikasyon ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya kovalamak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren aplikasyon harbiden görülmeye mesabe. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi kalıcı geliştirilmekte ve kullanıma henüz müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Zaten aplikasyon marketlerden baktığınız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında harbiden leziz bir iş çıayalp insanlara en sağlıklı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.