ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçmirak Tarım, ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ziraat halletmeye mirladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve ziraat sektörünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Teknoloji ile müşterek vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ziraat sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de anbean artmaktadır.

Üçmirak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devimsel ve kudretlü âdem evladı kaynağına iye olan Üçmirak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış değer sağlayıcı Üçmirak Tarım; şişman Ar-Ge çalışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Geceli gündüzlü ilerleme ve sıfır pot üretim sistemi, Üçmirak Tarım ürünlerinin hem emlak içre hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmirak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin amelî ve kararlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı lafır ve toprağınızdan elan çokça sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan gür bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce ihtiyaçları olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan gür meallar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Tarım olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da kemiksiz bir hendek hafriyatsına bırakmak bâtınin geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Ense yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden çekmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kabilinden alanlara bırakmak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir demetlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değkârtirilebilir ve birsonsuz ataşmanla da makroletilebilir. Anne bileşenler alelumum hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara için oldukça bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Tarım’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması kârlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği dönem hayvanın benzinü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri hareketsiz seferde alabilir ve elan bol beslenebilir. Yeygi karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek elan bol beslenmesine böylece elan çokça verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yeygi Karma Makinaları da Üçmirak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Tarım olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı verimli ve gür bir tarımsal üretim bâtınin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı bâtınin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan bol durumlara gelmesi bâtınin tarımsal ihracat noktasında Üçmirak Tarım olarak tüm çalışanlamış olurımızın katkısıyla müşterek
Üçmirak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.